Zawieszenie wszystkich zajęć

W związku z wejściem w czerwoną strefę, od soboty – 17.10.2020 jesteśmy zmuszeni zawiesić wszystkie zajęcia na basenie w Szkole Podstawowej 19 ul. Balonowa1 Łódź – AQUA AEROBIK, AQUA DEEP, AQUA REHA i na basenie w Zatoce Sportu al. Politechniki 10 Łódź – NAUKA PŁYWANIA dla dzieci i dorosłych, DOSKONALENIE PŁYWANIA, NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA dla dorosłych oraz PŁYWANIE KOREKCYJNE dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie karnety na zajęcia wydłużają swoją ważność o ilość zajęć, które się nie odbędą z powodu wejścia w czerwoną strefę z powodu pandemi COVID-19.
Wierzymy, że przerwa będzie krótka i szybko się spotkamy.
Życzymy Wam dużo zdrowia i odporności na wszystkie wirusy 😉

GRAFIK ZAJĘĆ SEZON 2020/ 2021

BALONOWA 1, Łódź Basen Szkoła Podstawowa nr 19 ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ od 02.09.2020

PONIEDZIAŁEK

19:00-19:45 AQUA AEROBIC

19:45-20:30 AQUA AEROBIC

ŚRODA

18:15-19:00 AQUA AEROBIC

19:00-19:45 AQUA AEROBIC

19:45-20:30 AQUA DEEP

19:45-20:30 AQUA REHA  od 16.09.2020

 

POLITECHNIKI 10, Łódź Basen ZATOKA SPORTU ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ od 10.09.2020

CZWARTEK 20:15-21:15 AQUA JUMP Trampoliny w wodzie

 

UL.6-GO SIERPNIA 71, Łódź Basen Uniwersytetu Medycznego

SOBOTA Nauka i doskonalenie pływania W TRAKCIE PRZYGOTOWAŃ

 

 

Zawieszone zajęcia – Koronawirus

PILNE !!!

W związku z decyzją Prezydent miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej  o zamknięciu od środy 11 marca 2020  wszystkich miejskich basenów, teatrów, muzeów, domów kultury, lodowisk, hal i innych obiektów sportowych informujemy, że nasze zajęcia na basenach zostają zawieszone do odwołania.

O wznowieniu zajęć poinformujemy na naszej stronie.

Wpłacone należności za zajęcia zostaną Państwu zwrócone w wysokości 100% lub przeniesione na kolejny miesiąc.

Za utrudnienia przepraszamy

 

Zmiany dot. wystawiania paragonów i faktur VAT.

Informujemy, że zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, od dnia 01 stycznia 2020 r.  w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy.
W związku z tym, że nasza kasa fiskalna nie posiada takiej opcji, osoby które korzystają z naszej oferty a reprezentują firmę, prosimy o zadeklarowanie przed wykupieniem zajęć, że chcą otrzymać fakturę na firmę.

Pokaz nauki i doskonalenia pływania

Zapraszamy na pokazy nauki i doskonalenia pływania 14 grudnia 2019 roku w godzinach 13:30-15:45.
Uczestnicy kursu nauki i doskonalenia pływania będą prezentowali swoje umiejętności pływackie na basenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. 6-go Sierpnia 71.
Rodziców prosimy o zabranie obuwia na zmian.

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ GRUDZIEŃ 2019

Informujemy, że:

  • Zajęcia AQUA JUMP w Zatoce Sportu przy Al. Politechniki 10 nie odbędą się w dni ustawowo wolne oraz 23, 26, 30 grudnia 2019 roku. 
  • Zajęcia  nauki pływania dla dzieci, nauki pływania dla dorosłych, doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz pływanie korekcyjne na basenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. 6-go Sierpnia 71 nie odbędą się w dni ustawowo wolne oraz 21 i 28 grudnia 2019 roku.
  • Zajęcia   AQUA FITNESS : AQUA AEROBIC, AQUA DEEP oraz AQUA REHA na basenie Szkoły Podstawowej nr 19 w Łodzi przy ul. Balonowej 1 nie odbędą się w dni ustawowo wolne oraz 23 grudnia 2019 roku.

 

Kuba Midel i wyzwanie 36,6 w AQUA DYNAMIKA

AQUA DYNAMIKA Szkoła Pływania i Aqua Fitnessu Izabeli Pawlak  miała dziś wyjątkową lekcję pływania.
Na basenie Zatoki Sportu w Łodzi Kuba Midel udowadniał, że wyzwanie 36,6 którego jest autorem pt. Remont ciała, ducha i umysłu jest realne do wykonania.
Pod okiem wspaniałego trenera pływania Bartosza Stanielewicza-  złotego medalisty na 7 Igrzyskach Sportowych w Wuhan 2019,  Kuba Midel udowodnił, że pływania się nie zapomina, nawet jeśli ostatnie lekcje były bardzo dawno temu.
Bartek Stanielewicz dokonał analizy pływania Kuby Midlela wskazał co i jak  należy zmienić by pływać efektywnie i się przy tym nie męczyć. Celne uwagi Bartka Stanielewicza sprawiły, że efekty pływania  było widać od razu.
Kuba Midel rekomenduje AQUA DYNAMIKA Szkoła Pływania i Aqua Fitnessu Izabeli Pawlak to świetna i profesjonalna ekipa.
Zachęcamy Was do lekcji pływania i aqua fitnessu, które pomagają w remontach ciała, ducha i umysłu:)  Mamy nadzieję, że wyzwanie 36,6, które stworzył Kuba Midel zmotywuje Was do aktywności fizycznej. Działamy !!!

Zmiany w funkcjonowaniu obiektu ZATOKA SPORTU

W związku z nadzwyczajną sytuacją spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 i wprowadzeniem żółtej strefy w całej Polsce od 12.10.2020 r. nastąpią zmiany w funkcjonowaniu obiektu ZATOKA SPORTU. Zachowując reżim sanitarny wprowadzone zostaną nowe obostrzenia dla klientów obiektów sportowych. 1. Każda osoba wchodząca na teren Zatoki Sportu PŁ, będzie musiała poddać się obowiązkowemu …

Nauka pływania, pływanie korekcyjne zmiana lokalizacji basenu

Z uwagi na remont basenu przy ul. 6-go Sierpnia musieliśmy przenieść zajęcia nauka pływania i pływania korekcyjnego na basen w Zatoce Sportu. Mamy nadzieję, że nieprzewidziana zmiana będzie korzystna dla wszystkich. Pływalnia w Zatoce Sportu to przede wszystkim jedyny kryty basen 50-metrowy w Łodzi gdzie zapewnione są najlepsze warunki do …

Dzień Dziecka 1 czerwca

Kochane dzieciaki, dziś wasze święto – Dzień Dziecka!!! Choć się z Wami nie widzimy, to wiedzcie, że bardzo za Wami tęsknimy. Ślemy Wam moc przytulasków, uśmiechów i głasków. Niech spełnią się Wasze marzenia, radości i pragnienia. Rośnijcie zdrowi i duzi, Rośnijcie na mądrych i dobrych ludzi. Z okazji Dnia Dziecka …

Podziękowania od MOPS w Łodzi

Z całego MOPS-owego serca dziękujemy za realizację zajęć pływania korekcyjnego w ramach projektu „Dajmy radość dzieciom z domów dziecka i rodzin zastępczych”. Zajęcia sprawiły dzieciom wielką frajdę, a Pani zaangażowanie i wrażliwość na drugiego człowieka są godne podziwu. Dzięki Pani możemy pomagać jeszcze skuteczniej i sprawiać, by świat tych dzieci …

Walentynkowa PROMOCJA!!!

Walentynkowa promocja AQUA FITNESS w AQUA DYNAMIKA Z okazji Walentynek zapraszamy Was na rozgrzewające ciała i serca zajęcia  AQUA AEROBIC, AQUA JUMP, AQUA DEEP, AQUA REHA w parach. Promocja dotyczy zajęć na basenie ul. Balonowa 1, Łódź- teren Szkoły Podstawowej nr 19 i pływalni olimpijskiej Zatoka Sportu al. Politechniki 10 …